Binarclub робить усе можливе, що є в його силах, аби забезпечити захист, конфіденційність та безпеку його клієнтів, як через зв’язок із компанією, так і після нього.

  1. Коли клієнти реєструються на Binarclub, вони визнають своє прагнення поширити з компанією певну приватну інформацію, яку ми використовуємо з метою ідентифікації клієнта та забезпечення безпеки його депозитів та трейдингового акаунту. Ця інформація зберігається під контролем наших найнадійніших процедур підтвердження, що використовуються, аби визначити міжнародні операції з відмивання грошей та забезпечити охорону й безпеку кожного кроку клієнтського трейдингу.
  2. Наші клієнти зобов’язуються надавати достовірну, актуальну та точну інформацію про свою особу. Більше того, вони зобов’язуються чітко підтверджувати той факт, що вони зареєстровані та торгують від власного імені, не намагаючись у жоден момент поводитися таким чином, аби така поведінка могла би бути розцінена як шахрайська, та не видавати себе за будь-яку іншу особу, незалежно від переслідуваних цілей.
  3. Процедури збирання інформації Binarclub включають обробку добровільно наданої клієнтом інформації для поширення з компанією, на додаток до розміщення cookie-файлів із метою збирання даних про те, яким чином клієнт взаємодіє з сайтом Binarclub. Ці інструменти обробки інформації клієнта застосовуються задля забезпечення особистої безпеки самого клієнта, та будь-які зібрані компанією дані поширюються лише з тими співробітниками всередині самої компанії, хто задіяний у підтвердження інформації акаунту клієнта, з метою забезпечення конфіденційністю та приватністю клієнта.
  4. Binarclub ніколи не поширюватиме будь-яку приватну чи іншу конфіденційну інформацію з повагою до наших теперішніх та колишніх клієнтів третім особам без спеціальної та письмової згоди наших клієнтів, за винятком особливих випадків, у яких поширення вимагається законом або необхідне для виконання аналізу підтвердження особи клієнта, з метою захисту його акаунту та охорони особистої інформації.
  5. Реєструючись на Binarclub та через добровільну взаємодію із продуктами та сервісами Binarclub, клієнти погоджуються та підтверджують, що вони згодні на використання частини або повної інформації, яку вони надають, стосовно трейдингового акаунту Binarclub, виконаних транзакцій через акаунт та взаємодію із компанією від імені самої компанії. Усі контакти, які клієнт здійснює з компанією, будуть збережені останньою з метою зберігання даних, та може використано компанією у випадках, коли виникає конфлікт між компанією та клієнтом.
  6. Binarclub робить усе можливе, аби забезпечити конфіденційність особистої інформації клієнтів, включаючи введення в дію захисту даних, спрямованих на забезпечення конфіденційності клієнта. Binarclub гарантує, що його політика зі захисту даних регулярно оновлюється, аби вся конфіденційна інформація клієнта була надійно захищена.
  7. Час від часу Binarclub може контактувати з клієнтами у телефонному режимі або через e-mail, із метою надання їм детальної інформації про Binarclub, трейдинг бінарними опціонами або торгівлю на фінансових ринках. На додаток, компанія може у випадку необхідності намагатися вийти на зв’язок із клієнтами у телефонному режимі або через e-mail, із метою інформування їх про унікальні заохочувальні пропозиції, що надаються Binarclub клієнтам. Клієнти погоджуються на прийняття цих контактів тоді, коли погоджуються на наші Умови та положення використання під час реєстрації на Binarclub. Будь-яка особа, яка бажає більше не брати участі у контактуванні з Binarclub, незважаючи на причину та передумову такого бажання, має повідомити про це компанію у телефонному режимі або через e-mail, та зробити запит про те, аби подальшого контактування із клієнтом від імені компанії не відбувалося.

Connect your facebook account
And get $200 today
Now, you can get 200$ to your balance account while connecting the platform with Facebook Connect!