Бінарні

Турбо

Драбина

Дотик

Пари

Довготермінові

Бінарні опціони

Найбільш популярний інструмент трейдингу на платформі Binarclub – це, безперечно, найпростіший засіб для торгівлі, особливо для початківців.
Почати заробляти гроші дуже просто, необхідно виконати всього три кроки. Спершу, ти обираєш продукт, яким ти хочеш торгувати (акції, валюти, товари). Далі ти обираєш суму інвестиції та визначаєш, куди піде графік твого товару на момент експірації – униз чи угору. Власне, усе. Елементарно, чи не так?
У випадку, коли ти обираєш час експірації, що є дуже близьким до даного моменту, транзакція може бути не виконана. Тоді ти матимеш обрати інший час експірації графіку.
Ця категорія опціонів дуже особлива і відрізняється від інших часом експірації, оскільки наявні експірації можуть відноситися до дня, коли буле зроблена ставка.
Наприклад, якщо ціна золота наразі складає 1500$ за унцію, підніметься чи впаде ціна до 17:00? Трейдер ніколи не купує активів, він лише передбачає рішення та вибір ринку. Правильний прогноз стає успішним опціоном – а ти маєш прибуток.

Турбо

Трейдинг «Турбо» є схожим на класичні бінарні опціони. Різниця у тому, що час цих опціонів спливає через 60, 90, 120, 180 або 300 секунд з моменту виникнення ставки, а максимальна сума обмежена 250$.
Бінарні опціони «Турбо» створені для більш агресивних трейдерів. Ці інструменти дають змогу отримати негайні прибутки та дозволяють трейдерам брати гору над ринками з високою нестабільністю.

Вгору по драбині

Драбина є інструментом торгівлі, що дає трейдеру змогу робити багато прогнозів на певний актив за певниий час, у цей час аналізуючи відповідні виплати та доходи. На противагу класичному бінарному трейдингові (обирай, аналізуй, інвестуй), із драбиною трейдер може зробити багато опціонів на однаковий час експірації, аби отримати відсоток у більш безпечній манері торгівлі, або обрати безгрошовий опціон, аби спробувати отримати потенціальний прибуток аж до 1500%.

Один дотик

Ці опціони не схожі з іншими на платформі Binarclub, оскільки вони забезпечують вищі виплати у випадку, якщо актив набуває завчасно визначеної ціни, та можуть бути використані на трейдингові, коли всі фінансові ринки закриті через вихідні, канікули та в нічний час.
Якщо у будь-яку мить із моменту ініціювання торгів до експірації опціону базовий актив досягає або перевищує обрану ціну, тоді сума виплати перераховується на рахунок інвестора.

Додаткові умови

Ці опціони можна придбати з суботи (12:00) до неділі (19:00). Торгувати ними можливо з понеділка (12:00) до пятниці (17:10). Обіцяний прибуток буде перерахований на рахунок клієнта до часу експірації опціону (Пятниця, 20:00).

Пари

Зі схожим функціональним апаратом із Бінарними та Довготерміновими опціонами, Парні дають змогу трейдеру визначити правильне співвідношення між 2 активами з одного типу акцій (який актив показуватиме кращі результати або просто випередить іншого за час експірації). Зі звичайними Бінарними Опціонами має бути передбачена ціна товару наперед. Із Парами трейдер передбачає, яким сильним чи слабким один актив буде в порівнянні з іншим. Наприклад, інвестори можуть торгувати на взаємодії Золота та Нафти, Google та Apple, Dow Jones та FTSE. Ідея Парних Опціонів виникла на підгрунті універсальності валютних скоків, тому на сьогодні ці інструменти є унікальними методами трейдингу, оскільки базуються на відносній силі чи слабкості, а не на абсолютних якостях та показниках.

Довготермінові опціони

Цей вид опціонів дає тобі змогу торгувати у більш широких часових рамках. Беручи до уваги макроекономічне становище та базові фундаментальні показники, ти можеш визначити позиції активів від одного дня до одного року вперед.
Якщо твої прогнози будуть правильними, тобто позиція опиниться у грошовому секторі, ти матимеш змогу підвищити свій трейдинговий акаунт завдяки довготерміновим торгам.
Вважаєш, що прогнози на зростання китайської економіки переоцінені та неточні? Чи гадаєш, що аналітики недооцінили прогноз квартальних доходів виробника мобільних виробів? Маючи справу з довготерміновими опціонами, ти можеш збільшити часові рамки та отримати переваги завдяки своїм знанням фінансових ринків.
Ці опціони схожі на Бінарні за своєю механікою. Тобі треба лише обрати актив, суму та напрям, який, на твою думку, обере графік. Різниця в тому, що експірація активів припадає не на той самий день. Це може бути як кінець завтрашнього дня, післязавтра, кінець тижня, кінець місяця, кінець кварталу тощо.

Connect your facebook account
And get $200 today
Now, you can get 200$ to your balance account while connecting the platform with Facebook Connect!