Ми надаємо трейдерам необмежені можливості
На сьогоднішній день Binarclub є одним із лідерів на ринку платформ бінарних опціонів. Тепер, коли про них говорить кожен другий, Binarclub забезпечує трейдерів неперевершеним досвідом торгівлі, із точки зору безпеки, унікальних інструментів, зручністю у користуванні та процесом навчання.
Binarclub зобов’язується надавати винятково якісні умови торгівлі на платформі як для приватних інвесторів, так і для цілих установ із усього світу. Наша команда готова допомогти та відповісти на будь-які питання трейдерів: професійні брокери знайомитимуть вас зі світом бінарних опціонів від «А» до «Я» і навіть глибше.

Переваги платформи Binarclub:

 • desc-arrows

  Особлива перевага – це поверенення 10% інвестицій навіть на безгрошових опціонах

 • desc-arrows

  Жодних завантажень на комп’ютер,
  винятковий он-лайн

 • desc-arrows

  Елементарний трейдинг: просто пояснюється, легко розуміється

 • desc-arrows

  Безпечність: співвідношення ризику і прибутку чітко вказане в опціоні

 • desc-arrows

  Різноманіття продуктів

 • desc-arrows

  Швидкі та прості
  зняття коштів і депозити

Прагнення Binarclub - забезпечити тебе, трейдера, найбільш захищеним, зручним та якісним трейдингом із усіх точок зору. У наших модулях ціноутворення та виконання гарантується використання найбільш сучасних та розвинутих технологій. Завдяки співпраці з інформаційними агентствами новин Reuters та Bloomberg, ми отримуємо достовірні та точні масиви інформації, а положення та умови Binarclub чітко встановлюють різницю між реальними цінами ринку та цінами опціонів. Ми також забезпечуємо трейдера графіками експірації на будь-який момент, аби гарантувати спокій та уникнути можливих неприємних ситуацій.

Кошти клієнта зберігаються на окремому акаунті та використовуються лише для трейдингу опціонами через наш сайт безпосередньо самим трейдером та не підлягають використанню заради інших цілей. За дотриманням наших зобов’язань та уникнення ризиків стоять професіонали, тому ми гарантуємо виплати доходів клієнта згідно наших умов.

Binarclub та його партнери – це професійні брокери Forex, експерти з похідних цінних паперів, менеджменту з ризику та процедур з виплатами. Ми враховуємо кожен аспект бінарних опціонів, аби твій трейдинговий досвід став найкращим. Будь-коли. Будь-де.

Приєднуйся до сім’ї Binarclub та торгуй як справжній професіонал!

Connect your facebook account
And get $200 today
Now, you can get 200$ to your balance account while connecting the platform with Facebook Connect!