1. Загальні умови

Цей договір пояснює використання різних умов, що застосовуються до сервісів, доступних на нашому сайті. Ви можете скористатися онлайн чатом на нашому сайті, або написавши нам через e-mail, у будь-який момент, коли ви матимете питання. Наш сайт доступний у будь-якій точці планети для будь-кого з виходом в Інтернет. Доступ та використання нашого сайту є предметом цих умов та положень.

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ТА ЗАХОДЯЧИ НА НАШ САЙТ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ НА ВСІ ЦІ УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ БЕЗ ВИНЯТКУ.

Ми залишаємо за собою право змінити ці умови та положення в будь-який час. Зміна цих умов та положень відбудеться через поступове викладання нових та удосконалених версій даного документу на нашому сайті.

Використовуючи наш сайт, ви завчасно даєте згоду на те, що кожне ваше відвідування не порушуватиме дійсних умов та положень.

Також із використанням нашого сайту ви погоджуєтеся з умовами захисту даних, викладених нижче. В інакшому випадку, негайно покиньте цей сайт.

2. Угода онлайн-служб

Ця угода укладена Binarclub між останнім та вами. Вона застосовується як до сайту, як до торгової платформи, так і до контенту на самому сайті, до програмного забезпечення, що є дійсним на даний момент, що надає клієнтам актуальну інформацію зміни курсів валют та програми транзакцій на ринку форекс завдяки Інтернету, телефону або факсу, та будь-які інші особливості, контент або сервіси, які Binarclub може додати пізніше.

3. Право на членство

Усі сервіси є доступними та створені лише для фізичних або юридичних осіб, що можуть укласти офіційно зобов’язуючий контракт згідно зі законодавством, дійсним у їхній країні або регіоні. Не обмежуючи нижче зазначені умови, наші сервіси не є доступними для людей віком до 18 років або для тих, хто не досяг віку, який дозволяється законом у їхній країні. НЕ КОРИСТУЙТЕСЬ НАШОЮ ПЛАТФОРМОЮ, ЯКЩО ВИ НЕ ОБІЗНАНІ АБО НЕ КВАЛІФІКОВАНІ.

Аби уникнути будь-яких претензій, ми відмовляємося від будь-якої відповідальності за недозволене користування нашим сайтом неповнолітнім особам тим чи іншим способом. Більше того, наші сервіси доступні лише для тих, хто має досвід або достатньо обізнаний у фінансовому секторі, здатний оцінити переваги та ризики укладення фінансових контрактів через цей сайт. Лише ви несете повну та виняткову відповідальність за будь-яке рішення та дію, утілену у життя на нашому сайті та нашій платформі.

Без порушення вище зазначеного положення, ми знімаємо із себе відповідальність за перевірку та/або контроль вашого рівня знань та/або досвіду, за будь-яку шкоду та/або втрату, що була нанесена вам як прямий або непрямий наслідок вашого використання Сайту. Це ж стосується будь-яких транзакцій та/або використання сервісів. Не обмежуючи вище зазначених положень, наші сервіси не є доступними у регіонах та місцях, де їхнє використання є протизаконним, тому Binarclub залишає за собою право відмовити у доступі або/та обмежити його до сервісів сайту для будь-кого для його ж блага.

4. Реєстраційна Інформація. Вимоги

Під час реєстрації ви матимете вказати певну ідентифікаційну інформацію. Ви несете відповідальність за безпеку логіну та паролю до вашого акаунту на Binarclub. Лише ви повністю відповідаєте за будь-яку спричинену шкоду через дію або бездіяльність, що виникла внаслідок невідповідного або незаконного використання вашого акаунту.

Ви погоджуєтеся на надання точних та довершених даних про вас самих під час процесу реєстрації і ви також погоджуєтеся не вказувати іншу особу або власність та приховувати власну особу від Binarclub за будь-яких обставин та причин. Якщо ви реєструєте комерційну власність, ви оголошуєте, що ви маєте необхідні права, аби пов’язувати ту власність із цією Угодою. Binarclub уважно ставиться до наданої вами інформації, згідно з відкритістю даних, наданих під час реєстрації та захисту даних.

5. Офіційні обмеження

Не обмежуючи вище зазначених положень, ви розумієте, що закони у сфері фінансових контрактів відрізняються один від одного у всьому світі, тому ви несете відповідальність за те, аби повністю ознайомитися із будь-яким законом, підзаконним актом або вказівкою країни вашого перебування або проживання, що можуть стосуватися використання Нашого Сайту. Аби уникнути будь-яких сумнівів, доступ на Наш Сайт не обов’язково означає те, що наші сервіси та/або ваші дії на Нашому Сайті є офіційно дозволеними згідно зі законами, статутами та вказівками, що діють у країні вашого перебування.

Цим ви підтверджуєте, що гроші на вашому акаунті Binarclub не були отримані з продажу наркотичних речовин, викрадення людей або будь-яких інших незаконних чи кримінальних дій.

6. Обмежена ліцензія

Binarclub надає вам обмежену неексклюзивну, нетрансфертабельну ліцензію на доступ та використання Нашого Сайту («Ліцензія»). Ви маєте ознайомитися із Ліцензією та Умовами й положеннями цієї Угоди. Ви даєте згоду не передавати доступ або робити доступним Сайт для будь-якої іншої особи, та не копіювати жодних документів, що знаходяться на Сайті для перепродажу або з будь-якою іншою метою, без попереднього узгодження та письмової згоди із Binarclub.

Для уникнення сумнівів ви будете нести відповідальність за будь-яке неправомірне використання Сайту, як порушення цього розділу. Ви даєте згоду на використання даних, отриманих із інформаційних систем Binarclub із єдиною метою – виконання транзакцій на Сайті.

Ви також погоджуєтеся не використовувати особливостей комунікації Сервісів на Сайті для будь-яких незаконних, образливих, набридливих, непристойних, погрожуючих або ненависних цілей, так само як і переслідування та паплюження приватності інших осіб. Вище зазначені гарантії ліцензії перестають діяти, якщо Binarclub вважатиме, що будь-яка інформація, надана вами, включаючи ваш e-mail, більше не є дійсною або точною, або ж у випадку невиконання вами будь-якої умови або положення Цієї Угоди, та всіх правил і вказівок на кожен сервіс. Це ж стосується ситуації, коли Binarclub визначить вас як особу, що вчинила злочин на платформі трейдингу Binarclub (включаючи завершення транзакцій на основі курсів, що не стосуються ринку).

Якщо таке порушення матиме місце, ви погоджуєтеся припинити використання Сервісів. Ви даєте згоду, що Binarclub, на свій власний розсуд, без або з попередженням, може відмовити вам у доступові до всіх або частини сервісів, закрити будь-які відкриті транзакції, та прибрати й стерти будь-яку інформацію або контент у самому Сервісі.

7. Виявлення ризиків

Ви погоджуєтеся використовувати цей Сайт на свій власний ризик.

Без обмеження вище зазначених положень, надані сервіси на цьому сайті призначені лише для покупця, що здатний витримати втрату будь-яких грошей, що інвестуються, і того, хто розуміє ризики та має досвід у прийнятті ризиків на фінансових ринках. Є вірогідність, що ви можете зазнати втрату частини або всіх ваших першопочаткових інвестицій, саме тому вам не варто інвестувати кошти, які ви не можете дозволити собі втратити. Ви маєте усвідомлювати всі ризики, що стосуються трейдингу бінарними опціонами, та просити поради у незалежних фінансових експертів у випадку сумнівів.

8. Фінансова інформація

Завдяки одному зі своїх сервісів, Binarclub може надати вам доступ до великого обсягу фінансової інформації, яка добувається у агентів, поставників або партнерів («Другорядні поставники»). Це включає цитати та новини, думки аналітиків та висновки докладів, графіки та масиви інформації, причому не обмежує інформацію фінансових ринків.

Фінансова інформація, вказана на цьому Сайті, не є наполегливою порадою для ваших інвестицій. Binarclub пропонує її лише, як допоміжний засіб. Binarclub та Другорядні поставники не гарантують точність, вчасність, закінченість або коректну послідовність фінансових даних. Фінансова інформація може швидко стати ненадійною з багатьох причин, наприклад, змін умов ринку або економічних обставин. Ані Binarclub, ані другорядні поставники не зобов’язуються оновлювати інформацію або думки, включені в фінансову інформацію, тому ми можемо призупинити потік фінансової інформації у будь-який момент без попередження.

Це є вашою відповідальністю підтверджувати надійність даних на Сайті та їхню відповідність вашим потребам. Ми виключаємо несення відповідальності за будь-яку скаргу, шкоду або втрату будь-якого типу, спричинену даними, що знаходяться на Сайті, або посиланнями, які містяться на Сайті.

9. Посилання

Binarclub може запропонувати перейти за посиланням на інші сайти, що забезпечуються або контролюються третіми учасниками. Таке посилання на сайт або сайти не є ані підтримкою, ані підтвердженням, ані спонсорством, ані приєднанням до такого сайту, його власників або поставників. Binarclub рекомендує вам запевнитися в тому, що ви розумієте ризики, пов’язані зі використанням таких сайтів перед відвідуванням, використанням або онлайн купівлею

Посилання на такі сайти надаються винятково для вашої зручності і ви погоджуєтеся не пред’являти Binarclub жодних претензій за будь-яку втрату або шкоду через використання або покладання на будь-який контент, продукти або сервіси, доступні на інших сайтах.

10. Скасування торгів

Binarclub залишає за собою право на свій власний розсуд відмовляти або скасовувати сервіси, та/або відмовляти у розповсюдженні доходів до будь-якої особи через законні причини без обмежень, включаючи:

  1. Якщо Binarclub має передумови вважати дії особи на Сайті нелегальними;
  2. Якщо Binarclub може бути завдано фінансову або грошову шкоду через дії будь-кого;
  3. Якщо Binarclub вважатиме, що одна або декілька операцій на сайті порушили умови даної Угоди.

11. Процедура виплати

Фінансовий відділ Binarclub слідкує за кожним запитом про зняття коштів. Ідентифікаційні документи мають бути надані для будь-якого зняття. Комісія не стягується при знятті коштів через кредитну карту, але будь-яке зняття через банківське перерахування буде стягувати.

Коли запит про зняття коштів був направлений, Binarclub може знадобитися до 3 робочих днів, аби обробити запит. Коли ваша заявка підтверджена, будь ласка, зачекайте 5-7 додаткових днів перед появою коштів на вашому акаунті.

12. Бонус

Binarclub забезпечує розважальними особливими винагородами своїх нових та постійних клієнтів. Бонуси та дозвіл на одноразовий трейдинг є частиною Програми розвитку Binarclub. Ці бонуси обмежені у часі, а умови, що стосуються будь-яких бонусів, можуть змінюватися.

Для зняття вашого бонусу, ви матимете виконати мінімум 30 контрактів на платформі, за кожну отримуючи по 1$. Бонус може бути знято лише тоді, коли майбутня умова була повністю дотримана та виконана. Будь-яке зняття коштів з акаунту, зроблене перед виконанням умов бонусів, буде негайно скасоване та видалене з акаунту.

Будь-який показник шахрайства, маніпуляцій, інших форм обману, що ґрунтуються на забезпеченні бонусом, анулює акаунт та будь-які зібрані доходи та втрати.

13. Обмежена відповідальність

Ми беремо на себе зобов’язання забезпечувати безперервність Сервісів на Сайті. Однак, ми не несемо жодної відповідальності за будь-яку помилку, пропуск, видалення, призупинення, відкладання, збій, у роботі чи передачі, падіння ліній комунікацій, викрадення або знищення, неправомірний доступ або зміну Сайту чи Сервісів. Ми відмовляємося від відповідальності за будь-які проблеми або технічні збої будь-яких телефонних ліній чи мереж, комп’ютерних онлайн систем, серверів чи провайдерів, жорстких дисків та програмного забезпечення, або будь-якого технічного збою, спричиненого технічними проблемами або перевантаженістю Інтернет-трафіку, Сайту або служб.

До масштабів дозволених діючим законодавством, у жодному випадку ми не несемо відповідальність за будь-яку втрату або шкоду, що є наслідками використання Сайту або Сервісів за будь-який розміщений контент на Сайті чи через наш Сайт або Сервіси, або поведінки всіх користувачів Сайту чи Служб, як онлайн, так і оф-лайн.

У ЖОДНОМУ РАЗІ BINARCLUB АБО БУДЬ-ХТО З ЙОГО ДИРЕКТОРІВ, МЕНЕДЖЕРІВ, СПІВРОБІТНИКІВ ЧИ АГЕНТІВ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКУ ШКОДУ, НАНЕСЕНУ ВАМ, ВКЛЮЧАЮЧИ, БЕЗ ЖОДНИХ ОБМЕЖЕНЬ, НЕПРЯМУ, ВИПАДКОВУ, ПОСЛІДОВНУ АБО ПОКАРАЛЬНУ ШКОДУ, ЩО ВИПЛИВАЄ ІЗ ВІДНОСНИХ ДО ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ ЧИ СЛУЖБ ДІЙ, ВКЛЮЧАЮЧИ ЯКІСТЬ ВЖИВАННЯ НАДАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЯК ЦІЛОЇ, ТАК І ЧАСТКОВОЇ, АБО БУДЬ-ЯКЕ РІШЕННЯ ЩОДО ІНВЕСТИЦІЇ, ЩО БУЛО ПРИЙНЯТЕ НА ОСНОВІ ІНФОРМАЦІЇ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЧИ БУЛИ НАСЛІДКИ ШКОДИ ПЕРЕДБАЧЕНІ, ЧИ НІ, І ЧИ БУВ BINARCLUB ОЗНАЙОМЛЕНИМ ІЗ ВІРОГІДНІСТЮ ТАКИХ НАСЛІДКІВ, ЧИ НІ.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВЖИВАЄТЬСЯ В ЙОГО ПОВНОМУ ОБСЯЗІ, ЗГІДНО ЗІ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПІД ДІЙСНОЮ ЮРИСДИКЦІЄЮ, І В ЖОДНОМУ РАЗІ ОБМЕЖЕНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ BINARCLUB ДО ВАС НЕ ПІДНІМАТИМЕ СУМУ ГРОШЕЙ, ЯКУ ВИ ПЕРЕРАХОВУЄТЕ ЧИ ЗНІМАЄТЕ З ВАШОГО АКАУНТУ НА САЙТІ, У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ТРАНЗАКЦІЄЮ, ПРИВОДЯЧИ В ДІЮ ТАКУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

14. Дії направлені на антивідмивання грошей (АВГ)

Забороняється: ображати цей Сайт із метою відмивання грошей. Binarclub практикує одну з найкращих стратегій у АВГ. Binarclub користується правом відмовити та припинити будь-які бізнес-стосунки, та скасувати будь-яку операцію клієнтів, які не ознайомлені з вимогами АВГ:

15. Інтелектуальна власність

Будь-яке наповнення, торгова марка, службова марка, назва бренду, лого та символ, є власністю Binarclub або його партнерів та агентів, та охороняється законом, міжнародними договорами та положеннями, що стосуються авторського права. Ви даєте згоду не прибирати мітки про авторське право або інші показники захищеної інтелектуальної власності будь-якого матеріалу, який ви завантажуєте чи друкуєте зі сайту. Ви не отримаєте права на інтелектуальну власність, будь-яке право чи ліцензію на використання такого матеріалу чи Сайту.

Зображення Сайту є власністю Binarclub. Ви даєте згоду не завантажувати, публікувати, поширювати чи відтворювати будь-яку інформацію, програмне забезпечення або інший матеріал, що захищається авторським правом чи іншим правом на інтелектуальну власність (включаючи право на публічність та приватність), без згоди на це власника авторських прав та письмового підтвердження Binarclub.

16. Відшкодування

Ви погоджуєтеся підтримувати та відшкодовувати Нашій компанії та її співробітникам, не завдавати шкоди будь-якими скаргами, зобов’язаннями, шкодою, втратами, видатками, включаючи розумні видатки на юриста та кошти, що випливають з/чи будь-яким чином пов’язаних із вашим доступом чи використанням Сайту чи Служб; порушення вами будь-яких із положень даної Угоди; або порушення вами будь-яких діючих законів чи регуляцій.

17. Термін дії та умови припинення Угоди

Термін дії Угоди є необмеженим, однак Наша компанія може закінчити дію цього договору у будь-який момент, попередивши вас. У випадку припинення дії договору, ви більш не зможете проводити нові транзакції.

18. Загальна стаття

Наша компанія жодним чином не нестиме відповідальності за будь-яких осіб, у випадку форс-мажору, або за дію будь-якого уряду або офіційної влади.

У випадку, коли будь-яке положення даної Угоди стане недійсним або незастосовуваним, положення, що залишаться, продовжать діяти в повну силу.

Невиконання будь-якою зі сторін будь-якого права чи положення даної Угоди не буде вважатися відмовою від такого права чи положення.

Наша компанія може змінити цю Угоду або будь-яке з прав та/або зобов’язань цієї Угоди без вашого відома.

Наша компанія може вносити зміни до положень даної Угоди час від часу, публікуючи змінені положення на Сайті. Ви відповідальні за перевірку того, чи була Угода виправлена. Будь-яке виправлення стає чинним у день, коли воно було опубліковане на сайті. Якщо ви не погоджуєтеся на дані зміни умов та положень Угоди, не використовуйте та не відвідуйте наші сервіси, та проінформуйте нас про це у письмовому вигляді негайно.

Connect your facebook account
And get $200 today
Now, you can get 200$ to your balance account while connecting the platform with Facebook Connect!